Історія Храму Всіх Святих Землі Української

Наприкінці ХХ столяття Україна переживала своє відродження,а це у свою чергу також відобразилось і на відродженні Церкви Христової в Українї і на духовному відродженні українців.

Не пройшло осторонь це відродження і жителів села Струмівка Луцького району. Так, навесні 2001 року була зареєстрована громада Святого Андрія Первозванного Української Православної Церкви Київського Патріархату. Стараннями настоятеля громади прот. Михайла Янкевича і активних жителів села почались роботи для створення умов для звершення богослужінь.
В один із сонячних літніх днів, а саме на свято Преображення Господнього, 19 серпня 2001 року була відслужена перша божественна літургія. Було освячено тимчасове приміщення(каплицю) для звершення богослужінь.

Спочатку богослужіння відбувались у звичайному вагончику, але це не лякало людей – вони горнулись до Церкви, до Бога. В серці парафіян громади жевріла думка про будівництво величного храму на честь Усіх Українських Святих.

13 грудня 2003 року було закладено камінь у фундамент майбутнього храму. Незважаючи на малу кількість парафіян на той час, будівництво храму проводилось активними темпами.

Так, 6 липня 2008 року було освячено новозбудований храм на честь Всіх Святих Землі Української. Чин освячення храму здійснив тоді ще єпископ, а сьогодні митрополит Луцький і Волинський Михаїл.