День Сім*ї

На згадку про взірець справжньої віри, істинного благочестя та вірності, який продемонструвало це праведне подружжя, в день їхньої пам’яті, 22 вересня, Православна Церква України рішенням Священного Синоду вирішила відзначати День молитви за сім’ю

Сьогодні в нашому храмі   також  молились за мир і злагоду у  сім*ях. Після  літургії  був відслужений  молебень  за родини, де просили  у  Господа  благословення  для наиших  сімей.  Після  богослужіння  настоятель  парафії  прот.Михайло  Янкевич  привітав  найстаршу  сімейну  пару, привівши в приклад  їхнє  сімейне життя  для молодих  сімейних  пар. Також були  відзначені  і  інші родини,  які  приймають  активну  участь  у житті  парафії. Є  родини котрі  в третьому  поколінні   дбають  про храм .