Престольний празник

30 червня Церква Христова  відзначає  пам*ять   Всіх святих Землі Української. В  цей  день  храмове  свято   святкує  храм у селі  Струмівка. На запрошення  настоятеля  храму  прот. Михайла  Янкевича   прибуло  численне  духовенство  Луцького  міського і  районного   деканатів. Святкову  літургію  очолив  канцлер  Волинської  консисторії  прот.Микола  Цап  у  спіслужінні  з  районним деканом  прот.Володимиром  Присяжнюком  і  духовенством. По завершенні  літургії  отець  канцлер  звернувся  до віруючих  із  вітальним  словом, у свою чергу  настоятель  парафії  прот.Михайло  Янкевич   подякував   усім  за  спільну  молитву. Святкове  богослужіння  завершилось  хресним  ходом навколо  храму  і  уставним  многоліттям.