Екскурсія

2 квітня вихованці Недільної школи , а також Молодіжного братства, котрі функціонують при нашому храмі побували на екскурсії у жіночому монастирі св. Василія Великого і у Волинській Православній Богословській Академії. З благословення ігумені монастиря , вихованцям прекрасну і пізнавальну  подорож по монастирю провела насельниця монастиря сестра Соломія. Діти мали змогу познайомитись і побутом монастиря, і з устроєм які діють в монастирі , а також який спосіб життя провадять насельниці монастиря св. Василія Великого. Побували вихованці в храмах , які діють при монастирі, мали змогу побачити як випікаються просфори, а також сестра Соломія  пригостила дітей свіжими просфорами, побували у швейній майстерні.

Після пізнавальної подорожі по монастирю , неменш пізнавальну подорож вихованці   Недільної школи і Молодіжного братства провели і у Волинській Православній Богословській Академії  (ВПБА) , яку провів проректор академії прот. Ігор Скиба. Вихованці  побували в аудиторіях академії, ознайомились із побутом семінаристів, побували у храмі, який діє при академії.

Молодь перебувала у надзвичайному захваті і переповнені позитивними емоціями від побаченого.