Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня в день Успіння Пресвятої Богородиці православна громада села Струмівка численно зібралась у храмі, щоб урочисто вшанувати Пресвяту Богородицю. З нагоди свята в нашому храмі було відслужено Божественну літургію, яку відслужив настоятель храму протоієрей Михайло Янкевич. За Богослужінням молилася велика кількість парафіян.

Також у цей день була присутня велика кількість дітей,  котрі перед початком навчального року приступили до Таїнства Сповіді і Причастя.Особливо хочеться звернути увагу , що  у цей день до першої сповіді приступили діти , котрі протягом року  проходили науку у нашій недільній школі, яка діє при нашому храмі. Там  діти навчалися  християнської науки, вчили молитви на пам*ять, готувались як правильно приступати до Таїнства Сповіді. Після літургії  настоятель  храму  вручив їм пам*ятку  про  першу  сповідь , котру вони прийняли  в цей день.

Після літургії було звершено  чин  молебня перед  початком навчального року. Настоятель поблагослових усіх дітей і окропив свяченою водою і роздав усім  присутнім  на  пам*ять  іконки. В своєму слові настоятель зазначив , щоб  діти  старанно  навчались  премудрості  в  школі ,  пізнавали  нові  наки,  бо на  їхніх  плечах в майбутньому  лежить  розбудова  нашої  держави.

IMG_2132 IMG_2149 IMG_2153 IMG_2159 IMG_2161 IMG_2176 IMG_2181 IMG_2189 IMG_2204 IMG_2205 IMG_2206 IMG_2207 IMG_2213 IMG_2216