На Волині освячено перший храм Всіх святих Землі Української…

На Волині освячено перший храм Всіх святих Землі Української. Вчора, 6-го липня 2008 року, цей храм у селі Струмівка Луцького району освятив єпископ Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл. Це, зі слів священнослужителів, – перша на Волині приходська церква, яка має таку назву, – повідомилив прес-службі Волинської єпархії УПЦ КП.
Після освячення церкви владика Михаїл із собором священиків очолив першу в храмі божественну літургію. Після відправи відбувся урочистий хресний хід. До речі, новозбудована церква має форму хреста і позолочені куполи. В проповіді єпископ Михаїл наголосив, що саме з України Християнство поширилося по всіх землях Київської Русі, тому і слід особливо шанувати українцям своїх святих подвижників. Після хресного ходу владика Михаїл вручив громаді храму благословенну грамоту. До слова, зводити храм Всіх святих Землі Української в Струмівці почали п’ять років тому.